.

.

New
Нов Голем Капацитет Преносни Мода Спорт Отворено Mountaineering Водоотпорен Количка за Мажите и Жените Ист Стил Туристички Ранец

Нов Голем Капацитет Преносни Мода Спорт Отворено Mountaineering Водоотпорен Количка за Мажите и Жените Ист

DEN 494.40

Количина на стоки
Достапно

Применливи пол : неутрално/и мажите и жените.Торба Големина : 45см * 28cm * 19cm.Ранец материјал : Полиестер, водоотпорен.Применливи прилики : работи спорт, фитнес и боди билдинг, спортски трендови, спортски велосипедизам, пешачење, качување и кампување, спорт отворено кеси.Укината ранец, само sachet големина по виткање, може да се стави во патни торби, носат-на кеси.Голем Капацитет за Складирање, лаптоп, чанта, козметика и така натаму.Применливи пол : неутрално/и мажите и women Bag Големина : 45см * 28cm * 19cm Sports торба тип : рекреација спортска торба спортски bag Material : Polyester Hardness : медиум и soft Pattern : цврсти color Applicable сценарија : работи спорт, фитнес и боди билдинг, спортски трендови, спортски велосипедизам, пешачење, качување и кампување, спорт отворено bags Color : сина, црна, темно сина, orange Function : Водоотпорен.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат