.

.

New
ПУМА Evercat Ритам Ранец Сива/Кавер-Една Големина

ПУМА Evercat Ритам Ранец Сива/Кавер-Една Големина

DEN 506.40

Количина на стоки
Достапно

Почетна денот во ред со оваа ПУМА® Evercat Ритам Ранец кој иконите мачка лого на предната страна.Изработени од 100% polyester.Zip затворање.Dual рамо ремени со врвот носат справи.Надворешноста нуди единствена zip оддел и еден лизга џеб.Отворен простор за внатрешни работи.Увезени.Мерења : Лаптоп Оддел : 14 во Дното Ширина : 10 1⁄2 во Врвот Ширина : 8 1⁄2 во Длабочина : 6 во Висина : 15 во Рака Должина : 27 во Рака се Откажат : 13 1⁄2 во Справи со Должина : 6 во Справи со Пад : 2 1⁄2 во Тежина : 1 lb 0.8 оз.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат