.

.

New
Crossbody Прашка Ранец - Прашка Кеси за Мажи Жени, Мали Пешачење Daypacks, Водоотпорен Рамо Градите Патување, Секојдневен Rucksack (Сив)

Crossbody Прашка Ранец - Прашка Кеси за Мажи Жени, Мали Пешачење Daypacks, Водоотпорен Рамо Градите Патување,

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Мал Раст-Голем Капацитет : Прашка торба големина : продолжува : 7.2 инчи, широк : 3.1 инчи, високи : 12 инчи, тоа може да се одржи вашиот чадор, очила, паричник, копчиња, мобилни телефони, преносни моќ, и други секојдневни предмети.Верувам дека ќе падне во љубов со овој торба во ден-за-ден работи, одмор, патување.Прирачник Дизајн-Содржина : Crossbody торба дизајн има три патенти + 2 странични џебови, главниот патентите имаат мали џебови (банкарски картички, слушалки) + голем главниот кеси (книги, чадори, чаши вода, итн.) + таблета џебови; пред патент џебови (хартија за крпи, пенкала, notepads) назад мал патент џебови анти-кражба дизајн (мобилни телефони, промени, итн.).Строги Избор на Материјали-Висок Квалитет : Ние години искуство во правење прашка кеси за жените пред zippered џебови (хартија за крпи, пенкала, белешки) Ова) Анти-кражба дизајн со мал патент џеб на грбот (мобилен телефон, промени, итн.).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат