.

.

New
Burndy YAV35M5 Hylug Не-Изолирани Бакарни Тубуларна Терминал, 5 Студ Големина, 15.9 Ширина, 35 квадратни. мм Диригент (Пакување од 50)

Burndy YAV35M5 Hylug Не-Изолирани Бакарни Тубуларна Терминал, 5 Студ Големина, 15.9 Ширина, 35 квадратни. мм

DEN 2143.20

Количина на стоки
Достапно

Тип YAV Hylug не-изолирани бакарни тубуларна терминал.Направени од electrolytic бакарни цевки, електро конзервирани.Опсег на бакарни цевки формирана терминали преземање на жици од 35 квадратни милиметри диригент.Топлина отпорни до +125 степени Ц Студ големина : 5. Тип YAV Hylug не-изолирани бакарни тубуларна терминал.Направени од electrolytic бакарни цевки, електро конзервирани.Опсег на бакарни цевки формирана терминали преземање на жици од 35 квадратни милиметри диригент.Топлина отпорни до +125 степени Ц Студ големина : 5.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат