.

.

New
Градскиот Живот Скала Предиво-Golden

Градскиот Живот Скала Предиво-Golden

DEN 916.80

Количина на стоки
Достапно

closeouts.Уметност cowls; марами и капи.Категорија тежина : 5. Содржина : 84% акрил и 16% polyamide.Putup : 1.75 мл/50g; 92yd/85m.Мерач : 12st x 15r = 4in/10cm на големината НАС 11/8мм игли за плетење.Предложи капчиња кука големина НАС М13/9mm.Dyelotted : ние се обиде, но не се секогаш во можност да натпревар dyelots.Нега : машина за миење нежно; собори сува ниско; не железо; не кајгана; не сува чиста.Увезени.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат