.

.

New
89 Suzuki GSX 1100 С Катана Пред Предници Лево Десно Суспензија

89 Suzuki GSX 1100 С Катана Пред Предници Лево Десно Суспензија

DEN 3000.00

Количина на стоки
Достапно

Ќе треба нов вилушка заптивки.Има некои гребнатини на долниот дел на нозете како на сликата.Има некои светлина спротивставувајќи се на врвот цевка со тројно се стега месеци.Се чувствуваат добро без кривини,пукнатини или голема штета.Нарачки поставени пред 2pm EST брод истиот ден Пон-Пет.Одговара : 89 Suzuki GSX 1100 F Катана ве Молиме контактирајте со нас со fitment прашања.Опис : Ова е користен дел кој е исчистена, тестирани и прегледани за да се обезбеди квалитет.Ќе треба нов вилушка заптивки.Има некои гребнатини на долниот дел на нозете како на сликата.Има некои светлина спротивставувајќи се на врвот цевка со тројно се стега месеци.Се чувствуваат добро без кривини,пукнатини или голема штета.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат