.

.

New
QIQIZHANG Брзина Evaporative, Evap Воздушен Кулер, клима уред, Мобилен, Без Црева Климатизација Вентилатор за Греење и ing, апарати за Домаќинство -Conditioning, Вода-ед Фан, Мали клима ?

QIQIZHANG Брзина Evaporative, Evap Воздушен Кулер, клима уред, Мобилен, Без Црева Климатизација Вентилатор

DEN 1692.00

Количина на стоки
Достапно

WORKSPACE EVAPORATIVE ВОЗДУШЕН КУЛЕР : изработка на овој професионален кулер идеален за ладење работа области; Evaporative преносни кулер карактеристики осцилирачки дизајн за широко поле покриеност.Овој воздушен кулер има различни функции кои ќе ви се најдат идеална ниво на ладење.Со висок, среден и низок прилагодувања, можете да ги менувате ладење ниво според моменталната температура, соба големина и климатски услови, како и греење функција, dual-користете машина.На ладилникот може да обезбеди доволно за ладење за 20 метри собата со користење на водата во резервоарот (опционално додавање на ice pack за дополнително ладење за да се обезбедат овие мраз пакети).Воздушен кулер карактеристики 70-степен широк агол снабдување воздух кој го опфаќа поширока област и е идеално за ладење на целиот свој дом.Со моќ оценка на само 75 watts и нивото на бучава на помалку од 65 децибели, кулер испорачува кул воздух без конзумирање на премногу енергија и не овозможи на корисниците да го гледаат шум и бучава.На QIQIZHANG Evaporative Кулер е идеален за заладување палуби, patios, гаражи, kennels, штали, и многу повеќе затворен и полу-отворено области.Ова е dual-користење на клима уред фан кој ја чува вашата топлина unaffected Style и сигурност.Преку специјално дизајниран предната страна (со широк агол ролетни)Обидете се да користите ладен воздух за да се покријат, колку простор што е можно.Оваа единица е само единица дизајниран за вас.На топол летен ден, имате целосна контрола во текот на собна температура!Номинална напон : 220 VRated моќ : 80 WWater капацитет на резервоар : 7 LTiming функција : 7.5 hours Control метод : далечински control Wind брзина : 3 speeds It содржи лесен-за-користење на енергија-заштеда на функции како што се брзо прилагодувањата на правец type More ефикасна циркулацијата на ладен воздух низ собата за да се добие temperature Simple лице копчиња и clear LCD дисплеј се многу енергетски ефикасни.Својот лесен дизајн и малата големина значи дека е совршен за користење насекаде во домот, совршен за употреба на home It лесно може да одам горе.Дури и ви овозможува да останете смирени во мала канцеларија или конференциска сала!За best So стави во близина на прозорец за да се обезбеди среќен, кул бриз!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Може да бидат сигурни дека нашите набавите во вашата продавница е загарантирана.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Брза инсталација : Прозорец се задолжителни и потребни за тоа да се работи,некој издувна цевка и прозорец комплет се вклучени, и без дополнителни алатки се потребни за собрание.Инструкции за инсталација се едноставни, и може да се направи од страна на секој во 5-10 минути.За било какви прашања, ве молиме контактирајте Shinco поддршка.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат