.

.

New
Masonic Минатото Господар Престилка Сребрена Рака Извезени Престилка Син Сомот MA038

Masonic Минатото Господар Престилка Сребрена Рака Извезени Престилка Син Сомот MA038

DEN 3359.76

Количина на стоки
Достапно

Кожа,Сомот.Минатото Господар Кожна Престилка.Најдобрите Квалитет Рачно Изработени Везови.Прилагодливи појас обложено со Злато, змија монтирање.Џеб во задниот дел и мека баласт. 100% Пари гаранција за враќање на, ако не се задоволи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат