.

.

New
Haowecib Патување Прилагодливи Мали Миленичиња Превозникот, Пет Џеб, за Chinchilla за Хрчак(Леопард Розова, 2521CM)

Haowecib Патување Прилагодливи Мали Миленичиња Превозникот, Пет Џеб, за Chinchilla за Хрчак(Леопард Розова,

DEN 666.96

Количина на стоки
Достапно

Дебела краток кадифен материјал е перат и пријатна за миленичиња да останат во.Пластична мрежа на врвот на кесата за да се обезбеди adequatefresh воздух за вашиот pet.Zip затворање е безбеден, удобен и лесен за нека миленичиња во и надвор.Прилагодлива лента е удобно да се носат.Погоден за носење стаорец, хрчак, глувчето, верверица, chinchilla, еже и други слични животни.На сопствениците на домашни миленичиња може да стравови на безбедност и удобност на нивните миленици време на патувањето.Ова домашно милениче превозникот торба ќе им даде на вашето домашно милениче удобност и безбедност.Можете да ја користите оваа превозникот да го носат вашето домашно милениче заедно со вас каде и како сакате, која, исто така, обезбедува удобно спиење простор за вашето домашно милениче.На врвот мрежа нуди доволно струење и видливост за вашето домашно милениче да се види она што се случува надвор.Превозникот има прилагодливи рамо, рака за hands-free сметководствена.Спецификации : Пакетот Вклучува : .

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат