.

.

New
Chemglass CG-1704-06 Серија CG-1704 Прилог Инка со 0-4 mm PTFE Вентил, 24/40 Заедничка Големина, 405 mm Висина, 1000 mL

Chemglass CG-1704-06 Серија CG-1704 Прилог Инка со 0-4 mm PTFE Вентил, 24/40 Заедничка Големина, 405 mm Висина,

DEN 6155.04

Количина на стоки
Достапно

Со 0-4mm PTFE вентил. 24/40 Заеднички Големина. 1000m L.Се продава во секоја од нив.Цилиндрични стил прилог инка со навој, маснотии-слободен продолжен совет вентил.Дизајн на сите PTFE приклучок дозволи полу-игла вентил акција.Со стандардна коси врвот надворешниот заеднички и помал внатрешен заедничко, двете се со иста големина, и притисок воедначување рака.Funnels со 14/20 и 19/22 зглобовите се испорачува во комплет со затка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат