.

.

New
Метла и Dustpan Поставете Гумени Метла Коса Lint Отстранување Уред Телескопски Влакната Магија Чисти Sweeper Squeegee Наежвам Долго Притисни Метла Метли и Dustpans (Боја : Црна)

Метла и Dustpan Поставете Гумени Метла Коса Lint Отстранување Уред Телескопски Влакната Магија Чисти Sweeper

DEN 1991.76

Количина на стоки
Достапно

Плачејќи дното на креветот е лесно и напор.Скенирање на недостатоците и да ја направат полесно.Материјалот е здрав и трае подолго.Прашина и песок, издржам подалеку.Висока јачина на домашно МИЛЕНИЧЕ метла жица.Метла и Dustpans : Идеална за кујната, стан, студио, лоби, канцеларија, магацин, lanai, патио, foyer или било каде со хард-површината на подот, ограничен складирање, или тешко да се постигне места.Име на производ : Broomhint : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.2. Со исклучок на предмети, освен производ се прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете за да го внесете овој магазин, таму ќе биде многу производи за вашиот референца.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат