.

.

New
Прилагодливи Универзална Проектор Планината Протезата Одговара со Рамни или Скатен Таванот од XINLEI

Прилагодливи Универзална Проектор Планината Протезата Одговара со Рамни или Скатен Таванот од XINLEI

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Универзал - компатибилен со проектори чија монтажа дупки се под 11.41" и тежина под 30lbs (13.6 kg).Прилагодлив - навалите 45°, ротираат 360°, погоден за рамен таванот или скатен таванот.Низок профил, - Има проектор во 6.2" од таванот.брзо ослободување и се зацврсти на монтирање на плафон го прави лесен за инсталација.Тешки - Таванот дел и проектор за монтажа дел се направени од ладно валани челик.Редовни конкретни и тула таванот или дрвени студ поддржани.Пакет - 1×таванот планината, 1×стандардна инсталација комплет, 1×прирачник за корисникот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат