.

.

New
Gcroet 5PCS Чанта Складирање,Прашина Кеси за Чанти,Чанта Организатор,Чанта Складирање Торба,Транспарентни Чанта Организатор Анти-Прашина Торба за Складирање Виси Плак

Gcroet 5PCS Чанта Складирање,Прашина Кеси за Чанти,Чанта Организатор,Чанта Складирање Торба,Транспарентни Чанта

DEN 711.84

Количина на стоки
Достапно

【5 Различни Големини】Јасно чанта организаторите доаѓаат во 3 различни големини-S : 9" x 4.1" x 12.6"; M : 11.4" x 7.3" x 15.4"; L : 13" x 4.9" x 15.4";XL : 15" x 7.9" x 17.3";XXL : 15" x 4.9" x 19.7" различни големини во мали, средни и големи за организирање на мулти торби и purses. 【Јасно Складирање Кеси】Овие чанта кеси со 3 страни јасно транспарентен материјал, што е јасно за лесно recognization и лесно да се чисти. 【Пренослив Дизајн】На рачна ташна за складирање е дизајниран со патент и да се справи за подобро да ја заштитите кеси од прашина и лесно да висат во плакарот или било каде. 【Прашина Слободни M : 11.4" x 7.3" x 15.4"; L : 13" x 4.9" x 15.4";XL : 15" x 7.9" x 17.3";XXL : 15" x 4.9" x 19.7", различни големини во мали, средни и големи за организирање на мулти торби и purses Package Including5 PCS *чанта прашина торба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат