.

.

New
yotijar 1X Санитарни Салфетка Торба Чанта Носителот Организатор Складирање Кеси со Патент Патување - Пинк

yotijar 1X Санитарни Салфетка Торба Чанта Носителот Организатор Складирање Кеси со Патент Патување - Пинк

DEN 165.84

Количина на стоки
Достапно

Складирање торба за долна облека, хигиенски крпа, пелена, итн.Совршен за девојки и жени додека патувате и на отворено.Патент Санитарни Салфетка Торба Тампони се Соберат Торби Pakages за Жени, Девојки.Направени од високо-квалитетен материјал, солза отпорни, отпорни на абење, многу издржливи.Санитарните пошта се лесен за држење и носење.Опис : - Чување торба за долна облека, хигиенски крпа, пелена, итн. - Совршени за девојки и жени додека патувате и на отворено. - Санитарни пошта се лесен за држење и носење. - Направен од високо-квалитетен материјал, солза отпорни, отпорни на абење, многу издржливи. - Патент Санитарни Салфетка Торба Тампони се Соберат Торби Pakages за Жени, Девојки.Спецификација : - Материјал : Памук - Size : Прибл. 13x13x3cm / 5.11x5.11x1.18inch Package Вклучува : 1 Парче Санитарни Крпа Салфетка Bag Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат