.

.

New
Автомобил Задната Страна на Прозорецот Louver, ABS Сонцето Сенка Покрие Ролетни Сјајни Црни Замена за Camry SE XSE L ЛЕ XLE 2018-2021

Автомобил Задната Страна на Прозорецот Louver, ABS Сонцето Сенка Покрие Ролетни Сјајни Црни Замена за Camry

DEN 1192.80

Количина на стоки
Достапно

Здрав & Трајни : Ова се пропустливи худ е направен од високо-квалитетна ABS материјал, кој е светлина, абразија-отпорни, цврсти и издржливи, намалување на проблеми на честа замена.Стандардна Спецификација : Оваа страна на прозорецот louver е направен целосно во согласност со оригиналниот фабрички стандарди, кои можат ефикасно да се заштити оригинални делови за автомобили, подобрување на изгледот, и совршено одговараат на вашиот автомобил.Лесно да се Работи : на Оваа страна на прозорецот louver е дизајниран со зачекори ролетни, тоа само треба да биде лупено и да се вметнат, инсталација е брз, лесен и работната енергија.Погоден За : Оваа страна на прозорецот shutter има голема практичност.Тоа е совршена замена за Camry SE XSE L ЛЕ XLE 2018-2021. Научни Дизајн : Ова се пропустливи shutter промени на обичните изглед и додава кул дизајн на вашиот автомобил, правење на вашиот автомобил high-end, единствен и уникатен.Автомобил Задната Страна на Прозорецот Louver, ABS Сонцето Сенка Покрие Ролетни Сјајни Црни Замена за Camry SE XSE L ЛЕ XLE 2018-2021 -Оваа страна на прозорецот shutter има голема практичност.Тоа е совршена замена за Camry SE XSE L ЛЕ XLE 2018-2021. -Ова се пропустливи худ е направен од високо-квалитетна ABS материјал, кој е светлина, абразија-отпорни, цврсти и издржливи, намалување на проблеми на честа замена. -Ова се пропустливи shutter промени на обичните изглед и додава кул дизајн на вашиот автомобил, правење на вашиот автомобил high-end, единствен и уникатен. -Оваа страна на прозорецот louver е направен целосно во согласност со оригиналниот фабрички стандарди, кои можат ефикасно да се заштити оригинални делови за автомобили, подобрување на изгледот, и совршено одговараат на вашиот автомобил. -Оваа страна на прозорецот louver е дизајниран со зачекори ролетни, тоа само треба да биде лупено и да се вметнат, инсталација е брз, лесен и работната енергија.Спецификација : Предмет Тип : Заден Прозорец Louver Материјал : АБС Боја : Сјајни Црни Fitment : Замена за Camry SE XSE L ЛЕ XLE 2018-2021 Пакет Листата : 2 x Заден Прозорец Louver.

Карактеристики на стоката

This side window louver is made completely in accordance with the original factory standards, which can effectively protect the original car parts, enhance the appearance, and perfectly match your car. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат