.

.

New
Sailwind Мажите Crewneck Џемпер Мека Секојдневен Џемпери за Мажи Класичен Pullover Џемпери со Ребра Работ

Sailwind Мажите Crewneck Џемпер Мека Секојдневен Џемпери за Мажи Класичен Pullover Џемпери со Ребра Работ

DEN 549.12

Количина на стоки
Достапно

60% Акрил, 25% Полиестер, 15% Најлон.Машина За Миење.Квалитетот ткаенини се обезбеди оптимално мекост и удобност.Издржлив и лесен.Водат ткаенина дава топлина и одговара.Посебни crewneck дизајн со долги ракави.Еластична ребрести завршува.Класичен и разноврсна заоблени џемпер,е совршен за своја или како слој под палто или јакна.Вие исто така може да одговара на вашата јакна, фармерки, ровот, грб , класичен екипажот џемпер е одлична за вашиот плакар.НИ големина.Модел во големина S. Модел информации(Висина : 5'11",Тежина : 152 Ib,Градите : 47").Машина перат.Класичен основните mens џемпер со посебен екипажот вратот и дизајн.Повеќе неформални, елегантен и уникатен изглед за мажи.Пријатна 11",Тежина : 152 Ib,Градите : 38", одговара точно на големина.SГрадите : 38.5 Должина : 26.5 МГрадите : 41 Должина : 27 LГрадите : 44 Должина : 28 XLГрадите : 47 Должина : 29 2 XLГрадите : 50 Должина : 30.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат