.

.

New
Мали Нога 11707 Играчки

Мали Нога 11707 Играчки

DEN 874.80

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува.Три различно обоени дрвени тркала украсени со шари брзина надолу три рампи на овој дрвени мермер се кандидира.Рампи се богато украсени со safari животни и трендовски лист мотиви.Долготрајни изведба забава е пре-програмирани тука!Тоа е вистинска око-catcher и разговор парче за секој расадник!.Особено стабилни со својата широка база!.Оваа прекрасна мермер кандидира прави голем впечаток со високо видливи дрвен материјал, високо-квалитетни отпечатоци, и модерни бои шема во апсолутно трендовски бои.Димензии : 34 x 29 x cm 10.7.Крстарење низ пустината со интензитет!Три различно обоени дрвени тркала украсени со шари трка по три рампи на овој дрвени мермер работат во популарната safari изглед.Слегувањето е украсен со богато детални safari животни и трендовски лист мотиви.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат