.

.

New
Далечински Управувач 4K Хеликоптер, Мини Летало со HD Камера, Професионални Свитлива Летало за Деца & Возрасни, WiFi FPV РК Quadcopter, 3D VR Режим, Гласовна Контрола, 360° Флип, 1 X ?

Далечински Управувач 4K Хеликоптер, Мини Летало со HD Камера, Професионални Свитлива Летало за Деца & Возрасни,

DEN 1439.04

Количина на стоки
Достапно

На летало ќе летаат според пропишаните траекторија, и може да се фотографии и видеа.Удобен за носење : Свитлива креативни тело, што ќе ви овозможи да носат лесно и без притисок. ❤СОВЕТ:Само 4 K Сина и 4 K Црвено имаат воздушни камера функција.4 G ✦ Контрола на Далечина : 150 M ✦ Лет Време : Околу 20 минути ✦ Време на Полнење : Околу 100 минути ✦ Полнење Метод : USB (5 V/2 A) ✦ Прошири Големината на Телото : 32*18*7 CM ✦ Укината Големината на Телото : 18*11*7 CM ✦ Далечински Управувач Батерија : 3*AAA(не вклучувајќи) ✦ ✦ ✦Функција : ✦ ✦ Погодно да се носат : Свитлива креативни тело, што ќе ви овозможи да носат лесно и без притисок ✦ Wi-Fi high-definition слика пренос : може да се види на антенски слики во реално време преку вашиот мобилен телефон, фотографиите се мазни и чисти.Smart Лебди во Фиксната Висина : Решавање на заеднички проблем што почетници не може да се контролира. 3 D VR режим : Искуство на извонредно искуство во воздух преку мобилен телефон опремен со VR очила.Модуларен батерија : 20 минути долго траење на батеријата. ✦ Богата СТАН функции : моќна и функционална искуство, повеќе интелигентни лет ✦ Гравитацијата уреди со покажувач : завртете го телефонот за лево и десно за да го контролираат летот ✦ Траекторијата на лет : исцртување на лет траекторијата на стан за да се постигне автоматско лет ✦ 3 D VR режим : Искуство на извонредно искуство во воздух преку мобилен телефон опремен со VR очила ✦ Гласовна контрола : блиску до мобилниот телефон и да зборуваат на лет команда за да се постигне контрола ✦ Трик гимнастика : зрели трик превртување на технологија, лесно да се постигне 360° воздушни акробации со едно копче.На летало може да се лебди во фиксната висина во воздухот.Балистички лет : вклучување на телефонот за да го контролирате летало.Функции : горе/долу, напред/назад, лево/десно се претвори, од страна на лет, LED светла, обезглавени режим, едно-копче за автоматско враќање, надморска височина се одржи на владата, Wi Fi FPV.3 D VR + Гласовна Контрола : блиску до мобилниот телефон и да зборуваат на лет команда за да се постигне контрола. ✦ Мобилен телефон контрола : Нема потреба за далечинска контрола на работењето, богата со функциите и повеќе да се забавуваат. ✦ Летање диво за 150 метри : 2.Слободен Лет Брзина : Кога летало е летаат во воздухот, можете слободно да се префрлат на брзината за да се задржи стабилноста на летало, самиот производ е изработен од ABS пластика. 4 канали за растечки, опаѓачки, напред, назад, летање лево, летање право и 360°тркалање.Подобрени се откажат отпор, во Реално-време пренос : UAV е опремен со wifi сигналот, што е повеќе анти-мешање, а сликата на долги пренос е јасно и мазна.Гравитацијата уреди со покажувач : завртете го телефонот за лево и десно за да го контролираат летот.Мобилен Телефон Контрола : Нема потреба за далечинска контрола на работењето, богата со функциите и повеќе да се забавуваат. ✦Опис : ✦ ✦ Фреквенција : 2.И исцртување на траекторија.Најдобрите подароци за жени /мажи/деца.Едно-копче за полетување/слетување/врати Функција : погодно за корисниците на сите нивоа. ✦ LED ноќ светлина : висока светла ноќ светлина признавање, така што ќе уште непречен во текот на ноќта.И да се задржи на воздухот суспензија стабилна и зголемување на стабилноста на преземање на слики.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат