.

.

New
На Жените Облак Патики

На Жените Облак Патики

DEN 3694.56

Количина на стоки
Достапно

mesh.Гумен ѓон.Дише мрежа горниот дел со синтетички облоги за структурна поддршка.Дише и влага-wicking текстилна облога за здрава во-број на климата.Отстранлив, dual густина insole за амортизирање и поддршка.Cloud Tec амортизирање технологија активен само во текот на нога штрајк.Лесни и флексибилни Cloud Tec единствена единица направени од Нулта Гравитација пена.Велат здраво на вашиот нов одат-на чевли.Овие На Облак патики се високи перформанси пар дека функција на етикетата е патентиран Cloud Tec единствена, брзина-алкохол, и мека чекор-за лесни и целосно cushioned тренер можете да се обратите до секој ден.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат