.

.

New
Kohler К-21336-CP Shift Рачни Showerhead, Полиран Хром

Kohler К-21336-CP Shift Рачни Showerhead, Полиран Хром

DEN 3006.00

Количина на стоки
Достапно

Напредни спреј мотор обезбедува две спреј искуства : целосна покриеност и насочени масажа.Целосна покриеност спреј произведува опфаќа спреј за секојдневна употреба и употребува Катализатор воздухот индукција да се создаде големи, целосно капки.Насочени масажа спреј е фокусирана крак за насочување на болки во мускулите или да го користите како алатка спреј.Интуитивен и лесен притисни на копчето за активирање за да се префрлате помеѓу два спрејови.Ергономски дизајн е удобен и лесен за контрола.Вашиот совршен туш спреј, дадени во допир на копче.На елегантни, современи Shift+ рака туш вклучува притисни на копчето за напор транзиција помеѓу целосна покриеност и насочени масажа спрејови, сите збогатени со Катализатор технологија за целосно indulgent туширање experience.By вгради два литра на воздухот во минута, Катализатор произведува моќни, сладострасна спреј што држи до телото со поголеми, целосни капките вода.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат