.

.

New
Влажни Сува Правосмукалка Лесни Моќен Вшмукување Продавница Вакуум За Куче Коса,Гаража,Автомобил,Насловна & Работилница

Влажни Сува Правосмукалка Лесни Моќен Вшмукување Продавница Вакуум За Куче Коса,Гаража,Автомобил,Насловна &

DEN 1351.20

Количина на стоки
Достапно

Универзална тркала се лесни и удобен.Кога правосмукалка не е во употреба, кабелот за напојување кука може да бидат обесени на кука за лесни за складирање.ЕВА материјал црево има карактеристики на притисок отпор, нарушување на отпор, стареењето отпор, итн., и има силна жилавост, добра еластичност, и не е лесно да се деформира.Вештачки механика се справи Со се справи со тоа се согласува да се вештачки механика дизајн лесно може да го подигнете производот.Подвижен одржување прстен.Моќност 1200 (w)Проток 177m/h Dimensions 48.5*40*87.3 (cm)Прашина кофа капацитет 32 (L)Пушат волумен 0color : сина кабелот за Напојување должина 8 M.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат