.

.

New
Smart Ласерски Радар Детектор Полицаец Радар Детектор за Автомобили Полицијата Детектор Стелт Автомобили 360 Автомобили, Радар Детектори и Радар Лажни Град Анти-Рада?

Smart Ласерски Радар Детектор Полицаец Радар Детектор за Автомобили Полицијата Детектор Стелт Автомобили 360

DEN 2155.20

Количина на стоки
Достапно

овој радар детектор користи делумно портата фреквенција фреквенција конверзија да се одговори на фреквенција конверзија брзина мерење опрема и да се обезбеди повеќе точни податоци за информации.автомобили, радар електроника за мажи.напредни напредни грешка аларм филтрирање функција.ви помогне да добие повеќе совршен возачко искуство.детектори и радар детектори за автомобили полицијата.во реално време во откривање на рано предупредување брзина на мерни сигнали може да се користи за да се предупредат на состојбата на патот напред или локацијата на направената слика во секое време за да се избегне патот повреди.радар лажни полициски детектор за автомобил.интелигентен режим за нечујно, овој детектор може да снима на заеднички лажни аларми од претходниот пат и исклучување на тоа, па вие не мора да се слуша истиот лажен аларм два пати.градот полицаец радар детектор за автомобили.анти-радар откривање, слободен од радар и ласерски пиштол напади, може да биде совршен за стелт работа.анти-полициски радар детектор.во реално време во откривање на рано предупредување брзина сигнали им овозможува на возачите да знаете за претстојните аларми пријавени од страна на други корисници во областа, и ви овозможува да пристапите на локалните ограничување на брзина податоци за забрзување предупредувања право надвор од кутијата.спецификации : боја : црна рано предупредување опсег : 200-800 метри систем за позиционирање : gps пакување листа : 1*радар детектор 1*упатство за гласовни ласерски со сигнал designcop радар детектор за carspolice детектор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат