.

.

New
Radians 81115XXL Нитрилна Спреј Ракавици, Пар, 2X-Голем (Пакување од 12)

Radians 81115XXL Нитрилна Спреј Ракавици, Пар, 2X-Голем (Пакување од 12)

DEN 664.56

Количина на стоки
Достапно

15 Mil Неподдржан Нитрилна.Врежана Дланка.Врежана Прсти. 14 In долго.течни доказ Слој.Radians 81115 XXL Нитрилна Спреј Ракавици, Пар, 2 X-Голем (Пакување од 12).Белингам Бренд Ракавици се познати по нивниот одличен умешност, дише облоги, и лесна изградба.Тие се триење и пункција отпорни, и нитрилна слој калапи за рака.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат