.

.

New
Gocase го Спаси Животот Случај Компатибилен со iPhone 6/6S Транспарентен со Печатење на Силиконски Транспарентен TPU Заштитна Отпорно на Гребење Мобилен Телефон Случај Спа

Gocase го Спаси Животот Случај Компатибилен со iPhone 6/6S Транспарентен со Печатење на Силиконски Транспарентен

DEN 775.92

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува.Вашиот совршен случај : нашите исклучителни телефон случаи се совршени за вашиот i Phone.Ние може да замислите колку голема случај одговара на вашиот индивидуален стил.Нашиот квалитет : нашите предмети се изработени од високо-квалитет TPU.Ова го заштитува вашиот телефон од секојдневниот носат и солза.На трајни моделот е отпечатен на вашиот случај и со нашата одлична принтери.Одлична трговија : Ние знаеме колку е досаден да лизгава случаи се.Имаме инвестирано многу време во усовршување на развој.Сè што ви треба за да се обезбеди случај одговара на подобро во својата рака и да не доаѓаат од вашиот телефон.Стил : ние му се восхитуваат вашиот уникатен стил.Со нашата случаи секогаш ќе бидат во првите редови на новите трендови. #lovegocase #loveyourself.ГАРАНЦИЈА : постои проблем со печатење?Ние ќе го преземе вашиот случај врати веднаш.Совршен додаток за вашиот паметен телефон.Ние сакаме да има индивидуални и модерен стил.Заштита на вашиот паметен телефон останува засекогаш од нашето срце афера.Ние само да се потпираат на високо-квалитетни материјали.И во случај и на печатените имаат одличен квалитет.Направени од издржлив TPU силикони за удобно флексибилност.Многу производители се користат истата случаи за i Phone 7 и 8. Ние не, бидејќи димензиите на мобилни телефони се различни.Мотивите беа создадени од страна на нашите дизајнери со многу љубов и голема грижа за вас.Квалитетот има име : Gocase.Ние печати нашата случаи себе во Холандија.Овој стилски случај ќе ви даде максимално внимание.Кликнете на "Додади во Кошничка" и цел вашиот Gocase денес.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат