.

.

New
Галакси S8 Плус Случај со Држачот, QIALINO Тенок Вистинска Кожа Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси S8 Плус, Темно Кафеава боја

Галакси S8 Плус Случај со Држачот, QIALINO Тенок Вистинска Кожа Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

QIALINO задниот поклопец кожа галакси S8 Плус случај за Samsung Галакси S8 Плус големина, не Samsung Галакси S8 големина.Надворешноста на вистинска кожа маска, Внатрешни работи на зацврстуваат пластика и премиум микро-влакна, нудејќи удобно handfeel и добра заштита од гребење, испакнатини и капки.Тенок одговара со Галакси S8 Плус ракав случај, и лесен пристап до сите порти, копчиња.Практична Галакси S8 Плус Паричникот случај, интегрирани со држачот во грбот.Пристоен телефон случај за Samsung Галакси S8 Плус, Цврсти гради и благородна изглед.QIALINO Вистинска Кожа Галакси S8 Плус Случај за Samsung Галакси S8 Плус Премиум вистинска кожа покрие надворешност, и зацврстуваат пластика и микро-влакна внатрешни работи, Анти-нула, многу удобно и уште многу издржливи Цврсти гради и благородна изглед, со не се лизга текстура и скоцкано агол за дополнителна заштита против капка. Прецизни исечок за сите копчиња, сите конектори, звучници, микрофон и камера Лесно се инсталира, само snap на вашиот Галаксија S8 Плус паметен телефон во Galaxy S8 Плус задниот поклопец случај, и тоа ќе се вклопи во добро и да останат тесно . Практични држачот на Samsung Galaxy S8 Плус паричникот случај, интегрирани со 1 картичка во грбот, многу погодно да се одржи вашите S8 Плус со твоите ID или кредитна картичка, кога ќе излезе. QIALINO дизајниран кожа Галакси S8 Плус случај е компатибилен со Samsung Galaxy S8 Плус големина, не Samsung Галакси S8 големина.Да нарачате вистински QIALINO Бренд кожа мобилен телефон ракав случај за Samsung Галакси S8 Плус во 100% нова состојба, ве молиме бидете сигурни дека тоа е продаден од страна на qialino на производот страница.Ако имате било какви прашања во врска со нашата Галаксија S8 Плус случај или вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да не контактирате директно за помош.Ви благодариме за вашата поддршка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат