.

.

New
Raxinbang Ранци Европа и Америка Панк-СТП Неутрален Мулти-Функција Рамо Дијагонала Пакет Синџир Торба Панк Половината Мека Торба Синџир Црна Торба

Raxinbang Ранци Европа и Америка Панк-СТП Неутрален Мулти-Функција Рамо Дијагонала Пакет Синџир Торба Панк

DEN 2137.68

Количина на стоки
Достапно

Големина : како што е прикажано.Боја : Црна.Торба облик : вертикална квадратен облик, рамо, рака број : двоен корен, цврстина : мека.Ткаенина текстура : СТП, поставата текстура : СТП.Пакет внатрешна структура : ID торба, мобилен телефон торба, ламинат патент торба.Големина : како shown Colour : Black Bag облик : вертикална квадратен облик, рамо, рака број : двоен корен, цврстина : soft Fabric текстура : СТП, поставата текстура : PUPackage внатрешна структура : ID торба, мобилен телефон торба, ламинат патент торба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат