.

.

New
CHAMPRO Тврдина 2 Спортски Ранец

CHAMPRO Тврдина 2 Спортски Ранец

DEN 1235.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.ИЗДРЖЛИВИ : Премиер-одделение ripstop ткаенина и 600 D полиестер поддршка направи Fortress 2 е издржлив опрема превозникот дека withstands rips и солзи.Мерки 18" H x 13" W x 8" D. ПРОСТРАНА : Тврдината 2 е пространа; тоа е доволно голем за да се одржи вата шлем, fielder е ракавица, и други мали додатоци.СТРАНА на РАКАВИТЕ : страна ракави може да се одржи 1 погодокот на секоја страна и се доволно големи за да се одржи чевли и шишиња со вода.ПРЕКУМЕРНО ЧУВАЊЕ : Во прилог на својата голема главната преграда, Тврдината 2 има пред скапоцености џеб и вентилирани чевли за замрзнување.ПОМЕСТЕНА РЕМЕНИ : Поместена во грбот и рамото ремени обезбеди засилена поддршка и удобност при превоз на опрема.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На CHAMPRO Fortress 2 е компактна верзија на популарната CHAMPRO Тврдина Ранец.Оваа нова инкарнација се уште е издржлива и опрема превозникот направени со премиер-одделение ripstop ткаенина и 600 D полиестер поддршка што withstands rips и солзи.Како оригиналот Кале, Тврдина 2 е пространа; тоа е доволно голем за да се одржи вата шлем, fielder е ракавица, и други мали додатоци.На страна ракави може да се одржи 1 погодокот на секоја страна и се доволно големи за да се одржи чевли и шишиња со вода.Во прилог на неговите големи главната преграда, Тврдината 2 има пред скапоцености џеб и вентилирани чевли за замрзнување.Нејзините поместена во грбот и рамото ремени обезбеди засилена поддршка и удобност при превоз на опрема.Користете го приложениот ограда кука да се откажам Fortress 2, имајќи го почиста и погодно близина.Навивам кука далеку во специјални скриени џеб кога не е во употреба.Достапен во 6 бои со посветен размавта за сопствени тим декорација.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат