.

.

New
Домашно милениче Ранец, Меур Ранец, мачка и Куче, Особено за Патување, Планинарење, Пешачење и употреба на Отворено

Домашно милениче Ранец, Меур Ранец, мачка и Куче, Особено за Патување, Планинарење, Пешачење и употреба на

DEN 2124.00

Количина на стоки
Достапно

[добра вентилација] постојат повеќе големи воздушни дупки, и вентилација нето обезбедува свеж воздух за деца. [транспарентен прозорец дизајн] мачки како да се обрне поголемо внимание на нивната околина.Транспарентен windows овозможи мачки да види сè во своите ранци. [објект големина] пред 33cm L x 18cm W x 40cm H. домашни Миленичиња ранец, меур ранец, мачка и куче, особено за патување, планинарење, пешачење и употреба на отворено.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат