.

.

New
LAJS Тренер, Гума Тренер за Фитнес за Спорт

LAJS Тренер, Гума Тренер за Фитнес за Спорт

DEN 314.16

Количина на стоки
Достапно

Спортски Помош : Погоден за помагање во извршување, фудбал, одбојка, кошарка, бејзбол и фитнес тренинг.Гумени Материјал : неправилната топката е направен од дебела и издржливи гума, трајни производи за многу видови на вежби.Страна на Очите Тренингот : случајни отскокнување режим на овој топката може да се подобри рака координација око и да се намали времето.Удобно Рака Чувство : Постојат два неправилни топки во еден сет, кој може да се користи според вашата желба.Агилност Обука Топка : Бидете сида се користи за брзина, агилност, сила и други физички тренинг.Функција : 1. Гумени Материјал : неправилната топката е направен од дебела и издржливи гума, трајни производи за многу видови на вежби.2. Удобно Рака Чувство : Постојат два неправилни топки во еден сет, кој може да се користи според вашата желба.3. Страна на Очите Тренингот : случајни отскокнување режим на овој топката може да се подобри рака координација око и да се намали времето.4. Обука Топка : Бидете сида се користи за брзина, агилност, сила и други физички тренинг.5. Спортски Помош : Погоден за помагање во извршување, фудбал, одбојка, кошарка, бејзбол и фитнес тренинг.Спецификација : Предмет Тип : Обука ball Material : Гума Пакет Листата : 2 x Обука Топката.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Training ball
Material:
Rubber
Package List:
2 x Training Ball :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат