.

.

New
M50100SB1000 Диоди Rectifier Мост Еден 1KV 100A 4-Пински

M50100SB1000 Диоди Rectifier Мост Еден 1KV 100A 4-Пински

DEN 2444.40

Количина на стоки
Достапно

Еден - и три-фаза диодни кола се вклучат високо ефикасни термичка управување за да се обезбеди висок пораст на способност, продолжен живот, и сигурен перформанси.Достапни во пет кола, сите модели доаѓаат во индустриски стандард пакет, да обезбеди 2500 Vrms од сите терминали на baseplate, и се УЛ признати (file no.E72445).Произведени во Crydoms ISO 9002 Заверена објект за оптимални производ перформанси и сигурност.http : //www.onlinecomponents.com/datasheet/m50100tb1000.aspx?p=45159261.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат