.

.

New
5Pcs Патрик Ирски Знамиња Долго Кујна Престилка и Додатоци во Собата, Leprechaun Шапка Чевли Рерна Mitts и Тенџере Носители Кујна Лен Поставува Potholders Рерна Ракавици за Жени ?

5Pcs Патрик Ирски Знамиња Долго Кујна Престилка и Додатоци во Собата, Leprechaun Шапка Чевли Рерна Mitts и

DEN 767.76

Количина на стоки
Достапно

1. {Size Опис} 1 Buc Долго Унисекс Кујна Престилка : 34.7 x 26.7 Инчен/88x68 CM, 2 парчиња Рерна Mitts : 8.1x10.6 Inch/20.5x27 CM, 2 парчиња Тенџере носители : 7.1x7.1 Inch/18x18 CM. 2. {Материјал} 290 Twill + сребро обложени quilted ткаенина, квалитет памук, внатрешниот топлинска изолација игла памук пополнување, дебели смисла, добра топлинска изолација ефект. 3. {Квалитет Кујна Престилка} Водоотпорен материјал, Погодно големи џебови, Прилагодлив вратот на рака, кои се дизајнирани да ги собере многу жени или мажи тело форма. 4. {Рерна Mitts & Тенџере Подлога} Отпорни на Топлина Рерна Ракавици, Сребро-обложено quilted памук, Играат улога во изолација, Виси јаже дизајн е погодно да се организираме и да ги прими, да направат кујната чиста и уредна. 5. {Најдобар Подарок Пакет} Кујна Лен Сетови (5 Парчиња) за Г-дин или Г-ѓа Подароци, Фурна Mitts, Тенџере Носителот, Престилки За Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден, Среќен Велигден, Среќен Божиќ, Денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките Ден, убав подарок.Бренд Гаранција : OURVII Понуда 90 дена да се вратат пари гаранција за враќање на, 24 Часа На on-line Услуга, Контактирајте ако имате било problems Best Подарок За Рерна Mitts, Тенџере Носителот, Престилки За Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден, Среќен Велигден, Среќен Божиќ, Денот на Благодарноста, Среќен ноќта на Вештерките убаво gift1 Компјутери Долго Унисекс Кујна Престилка : 34.7 x 26.7 Инчен/88x68 CM2 Pcs Рерна Mitts : 8.1x10.6 Inch/20.5x27 CM2 Pcs Тенџере носители : 7.1x7.1 Inch/18x18 CM.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат