.

.

New
CC конска опашка Неуредна Пунџа BeanieTail Мека Зима Поврзана Водат Beanie Шапка

CC конска опашка Неуредна Пунџа BeanieTail Мека Зима Поврзана Водат Beanie Шапка

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

100% Акрил.Големина : Една големина одговара на повеќето, унисекс, мажи, женска и тинејџерите.Шефот на мерење : 56 cm, 22 инчи, Димензии 7 до 59 см, 23 и 1/4 инчи, Големина 7 и 3/8. Станот мерење : 8 и 1/2 инчи х 8 и 1/2 инчи.Повод : Автентични C. C издание НАС одобрен Патент за вашиот пони опашка во цврст отпад, цртежи, шеми, мулти бои и sequins.Лесен за лесно исклучување, покажете ја вашата убава коса или неуредна пунџа.Секојдневниот стабилна капа што оди со се што е во вашиот плакар.Совршен за кул зимски временски услови топло во ладно клима и удобен атмосфера одговара.Одлично за commuters возење автомобил, автобус, воз, моќ пешачење, одење на кучето, џогирање, училиште, колеџ на универзитетот, парк, топката игри, фудбалски стадиони, игра ден, кампување, риболов, лов, снег, скијање, сноубординг, уметничко лизгање, сите активности на отворено.Појавување шамија и ракавици исто така достапни.Ќе комплимент било облека.Оригиналниот Ексклузивни В. В конска опашка Beanie Tail Високи или Ниски Неуредна Пунџа Еластичен Поврзана Beanie Черепот Шапка Зима и Топло, Буци Ребрести Кабел Поврзана Beanie Ски Шапка Cap The оригинални В. В зима буци slouchy поврзана дебели мека beanie, но подобро, еластичен конска опашка дупка за вашиот неуредна пунџа, лесно и исклучување.Љубов на beanie но мразам да се има вашата коса надолу.Ова е решение, рок надвор пони опашка, додека одржување на главата и ушите топло.Еластичен еластична отворање да се повлече вашата коса преку.Совршен за да имаат лош коса ден со еден пар фармерки и симпатична чевли.Голема удобно се вклопуваат за внатрешна носат, како и.Совршен за активности на отворено, или само потрага стилски како fashionista, идеален за Есен и Зима.Најжешките Стилови носи со познати Личности за мажите, дами и тинејџерите.Пар надвор со вашиот омилен облека.Ова ќе биде вашиот омилен шапка?Мора да се има во сите бои и дезени и knits.Го прави голем дар.Појавување на бесконечност шамија и mitten ракавици.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат