.

.

New
Maxkore MK3 3-Нога на Аудио Видео РКА Кабел

Maxkore MK3 3-Нога на Аудио Видео РКА Кабел

DEN 381.84

Количина на стоки
Достапно

3-Метри Аудио Видео РКА.Оптимална Сигнал Трансфер Систем со OFC центар проводници.Quad Штит за заштита елиминира нарушувања на сигналот интегритет.Ламинат заврши фолија бариера со 99% shield фактор.Плетенка, Мека и Еластична Сатен Мат црна обвивка Заштита. 3-Метри Аудио Видео РКА.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат