.

.

New
Tomantery Рог Говорник, Rainproof Мулти-Активирањето на Репродукцијата Камион Аларм Сирената за Надворешна употреба

Tomantery Рог Говорник, Rainproof Мулти-Активирањето на Репродукцијата Камион Аларм Сирената за Надворешна

DEN 650.40

Количина на стоки
Достапно

Висок квалитет на звукот : претседателот на говорникот поддржува вчитување MP3 аудио формат, репродукција, со убави квалитет на звукот.Силен звук на алармот : Гласно и јасно 115d B алармот, со моќност 10 W засилувач, може да работи континуирано за долго време.Гласен и јасен звук : Ако сакате да го направи вашиот глас или музика погласно, овој компактен моно труба јазик е совршена алатка.Гаранција за квалитет : Ние работевме напорно за да ви обезбеди највисок квалитет на производи, и да се обезбеди 100% слободни пари гаранција за враќање.Можете да ни се јавите за целосна наплата или препратете за слободни, така што може да се купи со доверба.IP65 заштита : рогот јазик е rainproof, dustproof, и shockproof, и не може да функционира нормално во груби средини.Висок MP3 квалитет на звукот.Поддршка за вчитување MP3 аудио формат, репродукција, убава квалитет на звукот.IP65 ниво на заштита.Rainproof, и shockproof, може да функционира нормално во лоша средина.Силен звук на алармот.Гласна и clear115d B алармот, со засилувач од 10 W, тоа може да работи континуирано за долго време.Поддршка мулти активирањето на репродукцијата.Тоа може да биде продолжен за да предизвикувајќи различни начини, 5 предизвика порти може да се постави различни предизвикувајќи режими на волја.Изработен од ABS пластика школка, добра отпорност на корозија.Промените прилагодувањата за гласовни датотеки.Можете да вметнете микро SD картичка и да го замени гласовни датотеки за да Flash меморијата преку micro SD-картичката.Спецификации : Напон : DC 12 VMaterial : ABS Plastics Color : Black Volume : ≤115db Working Струја : ≤380m AAudio Формат : MP3 Format Audio Моќ : 10 W/8ΩMemory : Изграден во 4 M малку за SPI Флеш Memory Feature : Поддршка на Глас Замена преку Микро SD Card Micro SD Картичка : Поддршка на МАСТИ и FAT32 Датотека System Size : 6.8*10.0*8.2 cm/2.7*3.9*3.2 in Package Тежина : 424g/15.0 oz Package Листа : 1 * Сирената Рог.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат