.

.

New
FitSand тежок Случај Компатибилен за Vsmooth Електрични Жилет за Мажи Надградба 5 во 1 Shavers

FitSand тежок Случај Компатибилен за Vsmooth Електрични Жилет за Мажи Надградба 5 во 1 Shavers

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Случај Надворешни Големина : инчен, Тежина : 110g.Добро направени случај : Трајни и мазна 360° двонасочна патент со деликатна крои , погодно за вас да се стави во и надвор случај.Висок Квалитет на ЕВА : Тешко школка со Водоотпорен и Shockproof материјал.Мека внатрешна фланелен боксери текстура спречување на шок и притисок.Продолжување на вашиот производ, услуга за животот, заштити вашиот производ нов живот.Безбедност Гаранција : Тешко ЕВА Материјал е Shockproof Dustproof и Водоотпорен да се заштити вашиот Vsmooth Електрични Жилет за Мажи Надградба 5 во 1 Shavers од влијанија и нота.Пакетот Вклучува : 1 x Случај (За продажба е случај само (уред и додатоци се продава одделно) ).Внимание : Не вклучувајќи Vsmooth Електрични Жилет за Мажи Надградба 5 во 1 Shavers Опис : Shockproof Dustproof и Водоотпорен ЕВА материјали.Повеќе простор може да собере повеќе додатоци.Уникатен дизајн,Мека внатрешна со несреќа подлога. 100% заштита.Пренослив, мода, светлина и голема заштитни случај за Vsmooth Електрични Жилет за Мажи Надградба 5 во 1 Shavers од штрајк и scrape.Изгради-во супер квалитет поставата одразува чувствувате вкус и обезбедува долготрајна перформанси.Мекото анти-статички обвивка може да се заштити вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Пакетот Вклучува : 1 x тежок Случај (За продажба е случај само (уред и додатоци се продава одделно) ).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат