.

.

New
SHENGDAFASHANGCHENG Веслање Машина, Внатрешна Rower w/LCD Монитор со Нивоа Молчи Магнетен Појас Систем и Прилагодливи Конзола Агол за Кардио Вежба Тренингот Дома и Студио

SHENGDAFASHANGCHENG Веслање Машина, Внатрешна Rower w/LCD Монитор со Нивоа Молчи Магнетен Појас Систем и Прилагодливи

DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно

ВЕСЛАЊЕ МАШИНИ КОЛИЧКА СО ПРИКАЖУВАЊЕ на ПОДАТОЦИ : High-definition LCD екран, можете да ги пратите напредок во реално време рекорд на вкупно време, растојание и калории на вежба, тоа може да се осигура дека ќе останат фокусирани додека вежбате.СОВРШЕН ФИТНЕС ВЕЖБИ : Овој дом веслање машината е направена на просторот алуминиумски материјал, со 4 тркала вградени лизгачки железнички дизајн, двојно песна лизгање, постабилна.Нашите веслање машина се користи за сила и абдоминална обука за ефикасно истегнување на мускулите на целото тело.КОЛИЧКА за ВНАТРЕШНА ТИВКА ВЕСЛАЊЕ МАШИНА ЗА ДОМАШНА ТЕРЕТАНА : 90°количка за складирање, лесен и удобен, не зафаќа простор.Не грижете се за правење на силен глас за време на вежбање, така што нема да влијае на вашето семејството или соседите.СИМУЛАЦИЈА ВЕСЛАЊЕ МАШИНА : семејството фитнес хуманизирано гребло дизајн, лесно да уживаат во веслање акција, ефикасно, истегнување на мускулите на целото тело.Ова е одличен уред за полно тело, вежби дома или во теретана.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : висока еластичност пена перница; анти-лизга текстура, зголемена нога подлога, проширува задебелена на возилото, безбедноста на рака, лесно прилагодување.Се уште се загрижени за да се биде во можност да одат на фитнес?Нашата количка за веслање машина може да се вежба на целото тело мускулите и да спроведат ефикасни аеробна вежба, создавање салата средина за вас во секое време, насекаде, погоден за канцеларија, теретана и семејна употреба.ВЕСЛАЊЕ МАШИНА PARAMETERSName : апарати за Домаќинство веслање machine Material : главната рамка-челични цевки, перница-кожа + sponge Size : 190*47*49cm Product тежина : 35 KGLoad-имајќи : 200 KGApplicable луѓе : за целиот family PACKAGE INCLUDES1 * Количка за веслање machine INFORMATION ЗА НАШИТЕ SERVICES1.Ве молиме овозможи 1-2 cm големина отстапување и благо боја разлика, времето за испорака е 45-50 дена.2.Ако сте задоволни со нашите производи, ви благодариме за вашите коментари и охрабрување.3.Имаме повеќе различни видови на производи, добредојдовте на нашата продавница.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат