.

.

New
Ручек Торба За Брза Храна Изолирани Ручек Торба Ручек Кутија За Жените И Мажите За Работа На Пикник Или На Патување

Ручек Торба За Брза Храна Изолирани Ручек Торба Ручек Кутија За Жените И Мажите За Работа На Пикник Или На

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Tote Ручек Торба Големина : 12.9 X 9.4 X 14.1 Инчен, Преносни Изолирани Ручек Торба За Дневен Ручек Или Ужина Време.Голем Капацитет Ручек Кутија : Една Од Главните Џеб Лесно Може Да Се Вклопи Во Сите Вашиот Ручек, Овошје, Пијалоци, Сендвичи Или Овошје, Итн.Водоотпорен И Обновливи Ручек Торба.Пикник Торба Ладилник Материјал : Се Направени Од Издржлив Еко-Пријателски Алуминиумска Фолија Дека Е Лесно Да Се Чисти.Ручек Торба Ќе Го Задржи Вашето Храна Ладно Или Топло Околу 4 Часа, Што Ја Чува Вашата Храна Свежа И Вкусна.Прилики : Големи Кулер Tote Торба Може Да Се Користи Како Ручек Торба, Пикник Торба, Шопинг Торба , Дребулии Торба, Или Мраз Вреќа, Итн.Можете Да Го Однесе До Канцеларијата, Пикник, Кампување, Риболов И Други Активности На Отворено.Подарок : Ова Е Еден Неврзан, Трајни И Популарни Ручек Торба.Погодна За Сите Возрасти На Мажи,Жени,Деца И Тинејџери Да Се Користи Во Нивниот Живот.Покрај Тоа, Таа Може Да Се Користи Како Добар Подарок За Родендени, Божиќ Или Било Одмор.Изолирани Ручек Торба Ручек Кутија За Жени Мажи Tote Торба Ручек Container This Ручек Кеса Направена Од Полиестер,Алуминиум Изолација,Да Ги Задржи На Температурата За Неколку Часа,Го Задржува Вашата Храна Fresh This Ручек Торба Подвижен,Издржлив И Практични.Совршен За Да Го Носат Целиот Ден На Снабдување Со Храна.Удобно И Лесно Да Се Извади / Стави Во Работите.Голем Капацитет Простор,Изолирани Поставата Ќе Се Одржи Вашата Храна И Пијалаци Во Право Температура,Да Ги Задржи На Храна Fresh Perfect Tote Торба За Чување На Водата,Храната,Бенто Кутија,Овошје,Шише,Млеко,Овошје.Погодна За Отворен Патување,Пешачење,Качување За Ручек,Пикник И Др.Двете Возрасни Случува Да Workcan се Најде Голема Употреба Во Овој Сестран Ручек Box Easy За Чистење : Да Се Повтори, Чистење,Лесно Да се Исуши,И Тоа Е се Подготвени Да Одат Секој Ден.Водоотпорен И Мека,Вие Нема ДА Најдете Подобар Ручек Box Package Вклучуваат : 1 X Полиестер Алуминиум Изолација Ручек Торба.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.Нормалните Стандард Логистика Превоз Време : 8-15 Дена.Препорачана Логистика Превоз Време : 6-12 Дена.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат