.

.

New
Аниме Ручек Торба Со Прилагодливи Рамо, Рака За Обновливи Leakproof Ручек Кутија За Девојки, За Активности На Отворено Работа Училиште Бенто Торба Обичај Бенто Кутија

Аниме Ручек Торба Со Прилагодливи Рамо, Рака За Обновливи Leakproof Ручек Кутија За Девојки, За Активности

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Задебелена алуминиум мувла може да се чува храна ладно или топло околу 4 часа.Водоотпорен, дише, носат-отпорни.Задебелена рачка, лесен за чистење.Идеален за активности на отворено риболов, планинарење, излети, канцеларии, ден патувања на плажа и спорт.Ажурирајте го вашиот телефон, паричник, копчиња, КАРТИЧКИ, полначи, салфети, и било мали објекти во 8x5 во предниот џеб.Погоден За Носење Пијалоци, Бенто Кутии, Овошје, Закуски, Итн.Тоа Е, Мора да се има За Излети, Канцеларии, Училишта, И Патување.Живеат Во Зафатен Живот, Дали Сте Уморни Од Купување На Вашиот Ручек Од Храна Камион Надвор Од Вашата Работа Секој Ден?Изберете Џек и Сали Ручек Кеси Уживајте во Вашиот Најдобар Дегустација Оброк Кога И Каде Што Сакате!Обезбедува Здрав Начин На Живот За Вас, Вашето Семејство И Вашите Пријатели!Уникатен дизајн, лесна тежина, двојно се справи, мала тежина, топлинска изолација, свитлива, лесен за носење, лесно да се чисти, голем капацитет простор можат да се сместат сите ручек што го сакате (ручек кутија, мејсон тегла, литургија, закуски и овошје).Затворена отворање, двојно се справи со дизајн за мултифункционален чанта.Внатрешноста е опремена со водоотпорен џеб, која е погодна за картичка, копче и други лични предмети.Можете исто така да го користите како една изолирана ручек торба, или мраз вреќа, пикник торба, преземање торба или шопинг торба, пакет закуски за долги патувања и совршен изолирани ручек торба за надворешна употреба.Прилагодливи Рамо, Рака И Да Се Справи Обезбеди Што Повеќе Удобно Носејќи Опции.Лесен За Слободни Вашите Раце Откако Се Префрли На Торба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат