.

.

New
HOYOZE Изолирани Neoprene Ручек Торба Ѕвезди Шарени Хип Хоп Обновливи Ручек Tote Торба Изолирани Мек И лесен Ручек Кутија Отворено Патување Мажи Жени Кампување Фитнес

HOYOZE Изолирани Neoprene Ручек Торба Ѕвезди Шарени Хип Хоп Обновливи Ручек Tote Торба Изолирани Мек И лесен

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

❤【Изолирани Ручек Торба : 】 Neoprene Е Материјал Кој Се Користи За Да Се Направи Нуркање Одговара.Тоа Може Да Се Чуваат На Топло Или Ладилник За 2 До 4 Часа За Да Се Задржи Вашата Храна Свежа.Па Можете Да Уживате Во Совршен Деликатес За Време На Ручек Време. ❤【Голем Капацитет Простор : 】11.4"(29cm) X 11"(28cm) X 5.5"(14cm).Тоа Може Да Биде Исправено И Да Се Поместуваат За Да Ги Собере Сите Ваши Ручек Контејнери.Доволно За Вашиот Ручек Кутија, Овошје, Закуски, И Пијалоци Не Се Премногу Големи За Големи Или Обемни.Многу Погодни За Работа, Училиште, Универзитет, Кампување, Излети. ❤【Уникатен Дизајн : 】Моќен Патент Дизајн И Удобен Зафат Гума Лист Направи Торба Издржливи.Станот Дното Држи Вашиот Бенто Кутија И Шише За Вода Исправени И Помага Во Спречување На Spills.Водоотпорен, Дише И Мека, Тоа Носи Олеснување Во Секојдневниот Живот И Во Исто Време Може Да Се Користи Како Модерен Стил Да Облагородување На Вашиот Живот. ❤【Мулти Цел : 】 Овој Стилски Ручек Tote Торба Може Да Се Користи Како Пикник Торба, Дребулии Торба, И Шопинг Торба.Погоден За Канцеларии, Трговски Патувања, Концерти, Училишта, Канцеларии, Сали За Вежбање, Плажи, Пливање Или Кампување.Тоа Е Многу Погоден За Housewarming, Партија, Божиќ, Денот На Благодарноста, Роденден И Други Празник Подароци. ❤【Лесно Да Се Чисти : 】Повторливи Чистење, Машина Перат, Лесно Да Се Исуши, Никогаш Нема Да Избледи, Долготрајни.Свитлива, Може Да Се Здипли Со Рамни Или Свиткан Кога Не Е Во Употреба.Компактен И Пренослив.Пакетот Вклучува : 1 Neoprene Изолирани Ручек Торба.Neoprene Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Чанта/Ручек Торба/Фрижидер Торба/Фрижидер Торба/Ручек Кутија/Пикник Торба Со Патент И Чанта【Опис На Производот : 】【Карактеристики : 】Направени Од Издржлив Neoprene Материјал, Тоа Е Водоотпорен, Лесно Да Се Чисти И Суви.Висока Густина Дебел Слој Изолација, Долго-Траен Ладење.Тоа Може Да Се Одржи Различни Форми На Бенто Контејнери, И Може Да Се Користи За Да Се Одржи Топла И Ладна Храна Или Вода И Пијалоци.Перат И Еднократно Производи Кои Можат Да Ги Задоволат Сите Ваши Потреби.Големина : 11.4"(29cm) X 11"(28cm) X 5.5"(14cm).Непречено Патент Гарантира Дека Вашиот Ручек Торба Може Да Се Отвори И Затворен Непречено, Што Го Прави Лесно Да Се Извади/Стави Работите Во.Направени Од Таписерии Neoprene Материјал, Тоа Е Изолирана, Водоотпорен, Leakproof, Dustproof, И Лесно Да Се Чисти.Ви Дадеме Едноставен И Елегантен Начин На Живот.Совршен Tote Торба Може Да Се Сместат Изолирани Ручек Кутии, Храна, Конзервирана Храна, Овошје, Закуски, Коцки Мраз, Шишиња, Млеко, Вечера Или Појадок.Унисекс, Деца, Девојки, Девојки, Жени, Велосипедисти, Работници И Сите Ручек И Ужина Љубовници.Пакет За Вашата Омилена Храна И Да Ја Однесете Со Вас Во Канцеларија, Пикник, Забава, Скара, Сурфање, Плажа, Забава, Кампување, Итн.Нашиот Ручек Кутија Обезбедува Спектар На Моделот Опции, 3d преносот на Топлината, Светли Бои, Никогаш не Згаснат, И Перат.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат