.

.

New
fuxiste Цртан филм Ручек Кутија, Торба, Jingle Мачка Ручек Торба, Јагода Bunny Tote Ранец, Ручек Торба Деца, Мачка Чанта, Преносни Ручек Кутија за канцелариска Работа (Јагода Bunny

fuxiste Цртан филм Ручек Кутија, Торба, Jingle Мачка Ручек Торба, Јагода Bunny Tote Ранец, Ручек Торба Деца,

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Големина : 24 x 12 x 23 cm(L x W x H)/9.5 x 4.7 x 9 инчи(L x W x H).Широк отворен Лесно да се пополни и да се повлече на објектот.Овој ручек торба е компактен, но, сепак, пространа и доволно флексибилен за да се приспособат на широк спектар на ручек сад големини.Тоа може да биде укината или гмечи во тесна самото место, во вашиот ранец или канцеларија фрижидер.Трајни Изградба : Направен од оксфорд ткаенина 420 D twill материјал, издржлив, водоотпорен, прашина-доказ, rip-отпорни и максимална издржливост.Мулти Прегради : Сладок ручек торба, 1 главен архивиран преграда, 1 предниот џеб, 2 mesh џебовите, не само што ви дава доволно простор за да се спакуваат сите на вашата храна и оброци, треба целиот ден, како и пакет за вашата копчиња, картички, телефон полначи, салфети, шишиња со вода, садови за храна, гуми за џвакање или други мали животни ќе се дневните потреби.Стилски & Идеален Подарок Избор : единствен ручек tote торба за жени/мажи.На ручек tote е идеален за роденден или одмор подарок за вашите пријатели, членови на семејството, соработници за да се држи чекор со своите on-the-go начин на живот.Симпатична Ручек Торба : Ако таму?s било каков проблем со нашиот ручек торба, ве молиме контактирајте директно со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас.Водоотпорен ручек кутија, торба боја : Достапни во повеќе бои Материјал : Оксфорд ткаенина 420 D twill материјал Големина : 24 x 12 x 23 cm/9.5 x 4.7 x 9 инчи.Mesh џебовите на двете страни може да се одржи на вода чаши Преносни : Лесен дизајн е совршен за излети, патот патувања, on-the-go оброци, ручек во канцеларијата, итн.!На ручек торба е посебен & одличен подарок за вашите најблиски.Само "Додади во Кошничка" ќе љубов дизајн на торба и да уживате во здрава исхрана!Топло Совети : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат