.

.

New
MGWYE Бела Сива Изолирани Ручек Кутија - Двоен Слој Преносни Ручек Правоаголна Кутија за Ручек Кутија Мода Ручек Кутија

MGWYE Бела Сива Изолирани Ручек Кутија - Двоен Слој Преносни Ручек Правоаголна Кутија за Ручек Кутија Мода

DEN 1065.60

Количина на стоки
Достапно

Големина на : 18.5x10.9x10.2cm.Материјал : PBT + силикони.Здрав, безбеден за употреба, трајни и еднократно.Двојно-layer дизајн на ручек кутија е погодно за храна складирање и има поголем капацитет.Целиот ручек кутија е анти-scald и термички изолирани.Leakproof : Секој слој има запечатување маска за да се спречи протекување, и на врвот запечатување маска може да се сместат садови.Лесно да се носат : office, патување, училиште, носат around Style : Европа и America Material : Безбедност и заштита на Околината Protection Capacity : 1200ml Applicable предмети : може да се користи за ориз, зеленчук, овошје, ужина, колачи, супи, итн.Полиран површината, лесно да се чисти и healthy Elastic ремени цврсто врзани за ручек кутија за да се спречи вода leakage Packing : изолирани ручек кутија * 1 Any повратни информации од вас ќе биде многу ценета.Ако сте satisfie Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат