.

.

New
Сет од 2 Поединечни Decoupage Хартија Партија Салфетка ПАДНЕ ТИКВИ Акварел Оркестарот на Ручек Салфетки за Роденден Празник, Свадба, Коктел забава

Сет од 2 Поединечни Decoupage Хартија Партија Салфетка ПАДНЕ ТИКВИ Акварел Оркестарот на Ручек Салфетки за

DEN 154.80

Количина на стоки
Достапно

Пакет од 2 поединечни салфетки за decoupage и други.Укината Големина 5" x 5" ПАЃААТ ТИКВИ.Направени од одржливи, biodegradable хартија, нашите салфети се задржи и вашиот маси и нашата планета чисти!.УБАВА ВЕЧЕРА ОРКЕСТАРОТ : На салфетки совршено одат заедно со други лица услуги или dinnerware и да се направи вашиот настан незаборавно.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ ПОВРШИНИ : Чувајте ги вашите маси чисти и дамка-слободни од истури храна, млеко, сок, или сода; многу абсорбента и мек за да се обезбеди удобно јадење искуство.Хартиените Салфети направени во Полска.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат