.

.

New
Бои на Виножитото RainbowElk Жените Сандали Пролет Лето Есен Удобност Новина Клуб Чевли светне Чевли Велур Свадба се Облекуваат за Партијата & Вечер Stiletto HeelBowknot

Бои на Виножитото RainbowElk Жените Сандали Пролет Лето Есен Удобност Новина Клуб Чевли светне Чевли Велур

DEN 549.60

Количина на стоки
Достапно

Најновите стил.Произведено во Кина.Увозот, 100% нови производи.Бидејќи тоа е меѓународната логистика, производи треба 10-20 дена да се постигне.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви даде најдобра услуга.Пол : Жените,Категорија : Сандали,Сезона : Летни,Пролет,Есен,Стилови : Клуб Чевли,светне Чевли,Новина,Удобност,Повод : Партија & Вечер,да се Облекува,Свадба,Акценти : Bowknot,Магија Лента,Перформанси : Одење,Горниот Материјал : Велур,Outsole Материјали : Гума,Покривачки Материјали : Кожа,Insole Материјали : Кожа,Пета Тип : Stiletto Пета,Пета Висина : 4in-4 3/4in,Платформа Висина : 2.36 во (6cm),Реалните Пета Висина : 6.30 во (16cm),Пети Облик : Ѕиркаат Пети,Функција : Лизга Отпорни,Пробивајте Отпорни,Antistatic,погоден за носене,Достапни Ширина : Просек.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат