.

.

New
keebgyy 2 Пакет Сапун Сад Дома Сапун Јадење Случај Природни Бамбус Дрвени Сапун Носители Одвод Санитарни Дрвен Послужавник за Туш Кујна Бања

keebgyy 2 Пакет Сапун Сад Дома Сапун Јадење Случај Природни Бамбус Дрвени Сапун Носители Одвод Санитарни Дрвен

DEN 225.36

Количина на стоки
Достапно

ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВА : Нашата сапун држачот е изработен од не-токсични природни бамбус и дрво,што е добро за вашето здравје,и тоа е повеќе корисно за растенија и убавина состојки на вашиот омилен рачно изработени сапун.Плус вода-доказ,не-токсични растенија слој,анти-корозија и анти-mildew.ШУПЛИВИ ЦВЕСТ ДИЗАЈН : сапун носител е дизајниран со шупливи дрвени прачки и воскресна база,која може да произведе 360-степен вентилација и дренажа предности,кои можат ефикасно да се спречи сапун од омекнување.На конкавна плоча дизајн во средината го спречува вашиот сапун од лизгање надвор од сапун носителот кога е поставена по употреба.ПОГОДНА ЗА МНОГУ СЦЕНАРИЈА : Овие дрвени сапун носители се продаваат на секои 2 па можете да го користите во бањата или кујната,или идеален за резервни или домашна употреба.Сапун носителот, исто така, е доволно мала за да патни и дневни патувања.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА : трајни дрвен материјал,водоотпорен,па можете да се приспособат на сите видови на апарати за домаќинство дребулии,како на пример, четки,сунѓери или одредени занаети.Лесен и компактен,тоа може да се сместат мали нешта во вашата бања или кујна разумно.ДЕКОРАТИВНИ рачно изработени ЗАНАЕТЧИСКИ : во Споредба со другите сапун кутии,нашиот рачно изработени дрвени занаети се модерни и ретро.Не само што може да се користи како домашна декорација за да додадете уметнички вкус,но исто така и совршен уметнички подарок за вашите пријатели.Карактеристики : 1. Производот е направен од алпска бамбус како материјал, креативно рафинирани, и на блискиот е поврзан со бамбус стапчиња.Разумен и едноставен дизајн ја зголемува вентилација и одвод ефект на производот, и облик е поубаво и светлина.Нека вашиот дом живот додадете живост и виталност. 2. Сапун кутија себе зрачи со светлина мирис и силна отпорност на вода. 3. Јасно текстура, стилски и убави стил. 4. Материјалот е тешко, отпорен на притисок, не е лесно да се деформира, не е лесно да се апсорбираат влага и се влошува. 5. Единствена форма дизајн може да се задржи сапун за сува, што е повеќе погоден за траен зачувување на сапун.Спецификации : Име на Производ : Сапун Кутија Материјал : Bamboo Package се Вклучени : 2x Soap Кутија.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат