.

.

New
Cabilock 1 Сет Сапун Носителот Нерѓосувачки Челик Без Дупчење Сапун Јадење Ѕид Монтирани Сунѓерот Кошница Водоотпорен Сунѓерот Фах Туш Бања, Кујна Златна

Cabilock 1 Сет Сапун Носителот Нерѓосувачки Челик Без Дупчење Сапун Јадење Ѕид Монтирани Сунѓерот Кошница Водоотпорен

DEN 225.36

Количина на стоки
Достапно

Хуманизирано дизајн за практично користење и зачувување повеќе простор, изгледа модерен и елегантен.Само одвод нивоа овозможуваат водата да тече надвор, овој сапун јадење држи сапун барови суви и чисти.Оваа решетката има силен притисок отпор, цврста текстура,, нејзините вашиот прв избор!.Практичен, елегантен, трајни и долг животен век, било бањата е добар прилог.Сапун со носителот на мозоци може да се одржи многу ситни било која големина бар на сапун, работи добро со стандард и преголеми барови на сапуни.Опис Произведени со премиум материјалот кој е издржлив за долготрајна употреба.Да ги користите во бањата, организирање на вашиот домашен простор за складирање, чиста и уредна за да се ослободите од нередот.Сапун антена овозможува флексибилност да се отселат.Овозможи да се отстрани лесно без да остават траги или леплива остатоци.Карактеристики Материјал : Space Алуминиум Големина : 13x9x3cm; 5. 11x3. 54x1. 18in Пакет Вклучувајќи 1 buc xstorage решетката 2 парчиња x не - трага пасти 1pcs x завртка pack 1 buc x клуч.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат