.

.

New
GYZCZX 8 во 1 Прецизност Изолирани Шрафцигер Поставите VDE Крстот Дупчиња Магнетни Завртка Ореви Битови Мулти-Функција Поправка Алатка Прирачник Алатка за Полнење

GYZCZX 8 во 1 Прецизност Изолирани Шрафцигер Поставите VDE Крстот Дупчиња Магнетни Завртка Ореви Битови Мулти-Функција

DEN 2833.92

Количина на стоки
Достапно

CR-v челик со термичка обработка, со висока цврстина и добра цврстина и отпорност.Ергономски TPR се справи дава удобен зафат чувство и ви помага да се користи многу лесно.Пластични делови капак и специјален материјал кој го прави тоа трајни и не е лесно да се разложи.На два боја на гума-обложена се справи со е удобно да се одржи, и е дизајниран да се одржи и да го користите без никаков напор.Погоден за сите видови на почетниот одржување и демонтажа.Материјал : Хром vanadium легура steel System : Metric Features : Dismountable Features : INSULATEDFeatures : Multifunctional CR-v челик со термичка обработка, со висока цврстина и добра цврстина и отпорност.Ергономски TPR се справи дава удобен зафат чувство и ви помага да се користи многу лесно.Пластични делови капак и специјален материјал кој го прави тоа трајни и не е лесно да се разложи.На два боја на гума-обложена се справи со е удобно да се одржи, и е дизајниран да се одржи и да го користите без никаков напор.Погоден за сите видови на почетниот одржување и демонтажа.Лесен за употреба, преносни, лесно да се стави, и издржливи.Спецификација : Крос : 6*125mm(PH2)/5*100mm(PH1)/4*100mm(PH0)/3*75mm(PH0)Дупчиња : 6*125mm/5*100mm/4*100mm/3*75mm Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Cross :
6*125mm(PH2)/5*100mm(PH1)/4*100mm(PH0)/3*75mm(PH0)
Slotted:
6*125mm/5*100mm/4*100mm/3*75mm
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат