.

.

New
Yudesun Шкафот Мебел 4 Парчиња Чевли Кабинет Гардероба Кука Ѕид Закачалка Бања Една Крпа Кука Кујна Гаража Y-Во Облик На Грб Кука Одредување На Ѕид Завртки

Yudesun Шкафот Мебел 4 Парчиња Чевли Кабинет Гардероба Кука Ѕид Закачалка Бања Една Крпа Кука Кујна Гаража

DEN 508.32

Количина на стоки
Достапно

★ Материјал : се справи со се направени од Цинк легура со златно-обоените области,Y-во Облик на дизајн, без остри рабови,без ризик од повреда. ★ Дизајн : едноставни линии,без остри дизајн,не се само убави, но, исто така, може да се спречи рака повреди,направете ја вашата соба или да се бања едноставен и свежо. ★ Со оваа кука,ќе може да се спаси два пати на простор за поставување на вашата облека,копчиња,шалови,капи,итн. ★ Прескокнете пластични алтернативи и да се избере силен метали.Па тоа е посилно и нашиот грб кука може да се обезбеди доволно поддршка за сите ваши виси потреби. ★ Вклучени хардвер : Секој управувач е обезбеден со фитинг завртки,па може да се вчита штом ќе го примите нова справи.Пред-drilled да помогне во одржување на површината интегритет.Опис : - Материјал : се справи со се направени од Цинк легура со златно-обоените области, Y-во Облик на дизајн, без остри рабови, без ризик од повреда. - Дизајн на : едноставни линии, без остри дизајн, не се само убави, но, исто така, може да се спречи рака повреди, направете ја вашата соба или да се бања едноставен и свежи - Со оваа кука, ќе може да се спаси два пати на простор за поставување на вашата облека, копчиња, шалови, капи, итн . - Прескокнете пластични алтернативи и да се избере силен метали.Па тоа е посилно и нашиот грб кука може да се обезбеди доволно поддршка за сите ваши виси потреби . - Вклучен хардвер : Секој управувач е обезбеден со фитинг завртки, па може да се вчита штом ќе го примите нова справи.Пред-drilled да помогне во одржување на површината интегритет. - Мулти-функција кука:Широко се користи во јакни, палта, бањарки, крпи, пешкири, капи, шалови, копчиња, паричници и лажици, на. Големина на : Дупка проред : 22 mm;вкупна должина : 66mm;Width : 63mm;Висина : 48mm.Пакет се вклучени : Повлечете се Справува X 4 Парчиња.Завртка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат