.

.

New
Пролет Натоварени Случај се Справи со 124mm, Челик Површина Планината Градите се Справува со Гума Зафат, Задебелена 2mm Кабинет Повлекува Црна 2 парчиња

Пролет Натоварени Случај се Справи со 124mm, Челик Површина Планината Градите се Справува со Гума Зафат, Задебелена

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Овие Површината Планината Пролет Натоварени Говорникот се Справува со се идеални за додавање на вашето ПА Говорникот Кабинети или замена на старите!.Повеќе завртка поени и издржливи гума костец направи носење на вашиот јазик малку полесно и поудобно!.Хром финиш ги прави овие рачки совршен додаток на вашата PA Јазик, давајќи им чиста, силна и професионален изглед!.Дизајниран за случајот, градите, кабината јазик, тешки гитара засилувач, прилагодено поле и сопствен кабинет.Хром заврши челик справи и монтирање на антена може да се справи со употреба и злоупотреба ќе трае долго време без воопшто да добива никакви корозија.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат