.

.

New
MAC Пигмент РУСОКОСА Е ЗЛАТО

MAC Пигмент РУСОКОСА Е ЗЛАТО

DEN 940.32

Количина на стоки
Достапно

MAC Пигмент РУСОКОСА Е ЗЛАТО.Пигмент е високо концентрирана изгубат боја во прав што содржи состојки за да им помогне тоа да се придржуваат на кожата.Креирај еден суптилен миење на боја или интензивен ефект.Не се редеа или торта.Лесно да се вклопуваат и долготрајни.Ве молиме имајте во предвид : Пигменти се продаваат по маса не јачина на звук.Контејнерите може да се појави да биде помалку од целосна поради решавање на производот.3g/0.1 НИ оз.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат