.

.

New
Milbon Deesse е Neu Поради WillowLuxe Шампон 6.8 оз

Milbon Deesse е Neu Поради WillowLuxe Шампон 6.8 оз

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Јапонија Коса Производи - Milbong Disesu Neu Douhet Врба luxe шампон 200ml *AF27*.Milbon Deesse е Neu Поради Willow Luxe Шампон За Нормална и Сува коса Жените со боја на косата искуство различни видови на текстура штета на нивната коса, како што се сува, груба & tangles.Neu Должи е со цел да се подобри текстурата на боја за коса без менување на убава боја.Резултат : Moisturizes и smooths коса Ефективни Состојки Шампон & Третман : Хидролизираат Колаген Хранливи состојки : AMPD-Isostearoyl Колаген Како Тоа Функционира Шампон : Амино рецептори се пополни штета дупки Третман & Хранливи состојки : Lipidure придава на амино рецептори доставување на влага во внатрешноста.Lipidure продира помеѓу cuticle слоеви.Сушете : Кога косата е сува, Lipidure ја менува својата форма на грбот на косата.Употреба : Влажна коса темелно со топла вода и ставете овој производ.Шампон нежно.Исплакнете со топла вода.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат